Regulamin sklepu

Postanowienia ogólne

Ceny prezentowane w sklepie wyrażone są w złotych polskich PLN i zawierają podatek VAT.
Nabywcą jest osoba posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która wypełni formularz zamówienia na stronie i zaakceptuje postanowienia niniejszego regulaminu.
Produkty sprzedawane w sklepie są oryginalne, fabrycznie nowe oraz posiadają gwarancję producenta.

Zamówienia

Złożenie zamówienia należy wykonać poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie sklepu, wybranie sposobu dostawy i płatności, oraz zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu.
W przypadku braku możliwości kontaktu z nabywcą np. z powodu błędnie wpisanego numeru telefonu lub adresu e-mail zamówienie będzie anulowane.
Złożenie zamówienia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przechowywanie danych osobowych nabywcy podanych w zamówieniu przez bieszczadzkiczosnek.pl. Nabywca w każdej chwili może zażądać wglądu lub usunięcia swoich danych. Dane osobowe nabywcy nie będą udostępniane osobom trzecim.
Sklep zastrzega sobie możliwość do weryfikacji każdego zamówienia i do anulowania zamówienia w przypadkach, gdy stwierdzi podejrzenia co do rzetelności zamówienia.
Towar wysyłamy po 1-3 dniach roboczych po zaksięgowaniu przelewu.
Klient przy składaniu zamówienia wybiera czy produkty będą dostarczone przez kuriera.

Wysyłka:

Furgonetka.pl
Płatności PayU

Każdy klient ma możliwość zwrotu zamówionych produktów w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki – w tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt w celu uzgodnienia sposobu zwrotu.

Reklamacje należy wysyłać na adres email: bieszczadzkiczosnek@gmail.com

Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 dni, o decyzji klient zostanie powiadomiony drogą mailową.